Před půlnocí

7. února 2013 v 23:36 | Shirou |  Off-topic
Zdravím všechny, kdo tento blog ještě navštěvují a čtou moje články...
Nebudu se nijak dlouze rozepisovat, měl bych jít spát.. ale cítím potřebu se někam vypsat, jinak nejspíš ani neusnu..proč jsem vybral zrovna toto místo? Sám nevim, možná proto že bych byl rád, aby si to přečetla osoba, které je tento článek především určený a to moje přítelkyně Jume..

Omlouvám se, za sebe, svoje chování, svou neschopnost, hloupost .. a všechny ty příšerný vlastnosti tvořící můj charakter.. vím že jsem se nezachoval spravně, ani dnes, ani včera.. obojí bylo špatně a já cítim že to tak je..tímto článkem bych pro tebe rád udělal 2 věci, jednak splnil svůj slib ohledně toho, že se na mém blogu objeví nový článek, a jednak se z hloubky srdce omluvit za to, jaký jsem.. jsem idiot, vím to a hrozně mě to mrzí... jako omluvu, bych ti rád napsal báseň, jejiž námět jsem dostal během své snahy usnout.. ačkoliv teď ještě není hotová, rád bych ti zde, v tomto článku slibil, že se tu během dne objeví ještě jeden článek obsahující tuto báseň..

Dále bych ti chtěl slibit, že dneškem počínaje, nadobro zapomínám na ty události, které způsobili všechny ty trable... je to za náma, teď již za oběma a není potřeba se k tomu vracet.. myslím, že toto jsem měl udělat již dávno, ale až dnes jsem díky tobě dostal pádný důvod.. znamenáš pro mě příliž mnoho než abych tě mohl ztratit pro takové zážitky, které stejně vlastně vůbec nic nezměnili.. měla jsi pravdu, konec konců, minulost je pryč a budoucnost je ještě daleko.. my žijeme tady a teď, přítomností ve které jsme my dva a naše láska, kterou nikdo a nic nepohne..

možná s nádechem poezie, ale přeci jenom, na konec, sám jsem básník a mám na poetické texty nárok stejný, jako kterýkoliv jiný umělec.. avšak, rád bych se zeptal, dříve než tenhle článek ukončím.. možná si odpověď nezasloužím ale přesto.. Dodržím-li já svůj slib, dodržíš ty ten svůj, který jsi mi dala tenkrát u vás, v mé nejtěžší chvili? Odpověď nemusíš psát sem, lépe snad bude když odpověď dostanu přímo, k večeru, až spolu budeme mluvit, avšak, záleží pouze a jen na tobě.

A ještě než ukončím tento poetický sloh, prosím pamatuj: Ať se stane cokoliv, budu tě milovat dokud mi v žilách krev bude kolovat, neboť tys rozsvětlila mé dny, a zkrášlila můj život.. naše zážitky společné v mé paměti vždy budou a ze srdce si přeji, abychom spolu už napořád zůstali.


Tímto se loučím, a jelikož si toto nejspíš přečteš až zítra, tak přeji hezký zbytek dne
Shirou (-^_^-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama