Pustý ostrov? proč ne, ale co s sebou?

1. ledna 2013 v 23:31 | Shirou |  Off-topic
Zdravím všechny pařany a pařanky.. Moje přítelkyně mě upozornila na toto téma týdne a tak jsem si řekl: "Proč ne, něco vymyslíme.".. Tak jdem na to.

Takže co bych si mohl vzít s sebou? no, říká se že dobrý je mít zrdcádko..né že bych byl metrosexual nebo nějakej hezoun.. ale určitě se s ním dá dělat světelnej signál pro eventuelní nálezce mé maličkosti...

Dále nějaký prostředek pro vytvoření ohně.. dobrý je mít zapalovač nebo sirky .. ale obojí je pouze dočasné řešení a není na dost dlouho.. tudíž pár křesacích kamínků je dobrá věc..

Balená voda.. aspoň na dobu než přijdete na způsob jakým získávat pitnou vodu z té mořské.. je to zdlouhavý a protivný proces.. ale pít se musí..

Partner/ka...proč? to je jednoduché..a né že bychom se bavili o tom že když bude hlad tak sníme toho druhého, kdepak.. za prvé nebudete na všechno sami, druhá osoba mám v lecčem pomůže a každý to jistě uvítá už jen proto jak to celé může být stresující situace..druhá věc je, že danná osoba vám pomůže udržet si zdravý rozum ( a za předpokladu že jste si s tou osobou velmi blízcí, může vám mnohé situace velmi zpříjemnit..if you know what I mean).

Tady by si mnozí řekli dost.. já ne.. podle mě je třeba si s sebou vzít aspoň trochu zásob co se jídla týče.. nějaký proviant nebo tak.. přibližné na tu dobu než se naučíte získávat potravu z přítomných zdrojů (Sběr ovoce, rybaření... a další zábavné aktivity které se dají na pustém ostrově beztrestně provádět.) .

A tady končí můj seznam.. musim říct že s tímto bych přežil relativně dlouho.. snad aspoň tak dlouho než by mě našla nějaká loď nebo letadlo (pokud by ovšem někdo pátral)...pokud vám ovšem nejde o přežítí, doporučuji si s sebou vzít místo položek z tohoto seznamu pistoli a jeden náboj... trápení budete mít za sebou, najdou vás až za dlouho (pokud vůbec) a nemusíte dlouze přemýšlet nad tím jestli vám ta cesta za to stála nebo ne... říkám vám narovinu, nestála... pokud se vám ale ani tato myšlenka nelíbí, moje doporučení zní asi takto : Zůstaňte doma v teple u svých počítačů a o pustých ostrovech pouze přemýšlejte.

Tímto se s vámi loučím ^_^
Shirou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Omen Omen | Web | 1. ledna 2013 v 23:48 | Reagovat

myslím, že já osobně bych si s sebou vzala buď pistoli s kulkou nebo bych zůstala zalezlá u kompíka :3

2 Freedyn Freedyn | Web | 2. ledna 2013 v 18:28 | Reagovat

No já bych na nějakým ostrově být nechtěla :D :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama