Nechtěně a přeci rád

23. září 2012 v 0:59 | Shirou |  Tvorba
Zdravím všechny pařany a pařanky, nedávno jsem přemýšlel, jak mám vlastně tuhle rubriku zaplnit, a došel jsem k závěru, že je čas publikovat i starší části mé tvorby.. tak tu pro vás mám jednu jedinou povídku kterou jsem kdy napsal, není to nic moc, ale třeba se někomu zalíbí ;-)


Jmenuji se Kail, je mi 19 let a žiji se svou přítelkyní Leilou. Dost lidí se mě ptá jak jsme se vlastně potkali, tak tedy, dříve než se zeptáte, řeknu vám svůj příběh...

Býval jsem student, navštěvoval jsem strojírenskou školu, nebyl jsem ničím vyjmečný... až na jednu maličkost... Byl jsem často sám, neměl jsem moc přátel. Jednou takhle za slunečného odpoledne jsem se ploužil domů ze školy, když mě kdosi oslovil.. Něžný dívčí hlas znějící jako melodie mím uším neznámá a přesto líbezná.. ,,Chlapče, proč tak zklesle?" otázal se onen hlás. Otočil jsem se a spatřil jsem dívku tak krásnou že mi snad srdce úžasem vynechalo.. ,,Zklesle?..to tak jen vypadá" pokusil jsem se pousmát, i když jsem věděl že to není jen zdání a opravdu jsem na tom byl dost špatně. Po několika větách co jsme navzájem prohodili došlo až na výměnu kontaktů.. ,,Zavolej mi zítra až budeš mít čas..a mimochodem, jmenuji se Leila." Řekla, a šla svým směrem, jen jsem se za ní naposledy otočil a šel jsem domů. Po cestě jsem citil takové zvláštní citění u srdce, ale nedával jsem tomu příliž důležitostí. Ač jsem Leilu znal sotva pár hodin, nemohl jsem se dočkat až jí znovu uvidím.

Druhého dne má nedočkavost dosáhla vrcholu.. Hned po škole jsem jí zavolal abychom se domluvili na místě a čase schůzky, okamžitě po domluvě jsem na to místo vyrazil. Byli to nádherné dny, postupě jsme se víc a víc seznamovali a trávili jsem spolu spousty času, ale po pár týdnech jsem zpozoroval že jí něco trápí, ptal jsem se jí.. Ale nechtěla mi říct co se dějě.. Snažil jsem se jí pomoct, a došlo až tak daleko že jsem jí jednoho dne sledoval po cestě domů. Téhdy jsem však zjistil o co se jedná... Asi po 200 metrech chůze se jí do cesty postavile skupina kluků, patrně starších.. ,,jdeš sama?" otázal se jeden z nich, Leila se podívala do země a po chvili kývla na souhlas..všichni se začali děsivě smát a pomalu se k ní blýžili...téhdy jsem to nevydržel..vystoupil jsem ze svého úkrytu a zakřičel ,,Nechte jí být!!!" .. všichni se otočili směrem ke mě, ,,A jak nás donutíš ha?!" s úšklebkem zvolal ten samí kluk co mluvil předtim.. Pochopil jsem že má asi hlavní slovo, v každém případě jsem se snažil zachovat klid a nic jsem neřekl.. Přišel ke mě blýž, bylo na něm vidět že je na drogách ale i tak jsem se snažil být v klidu... To ovšem pominulo když mě uhodil... V tu ránu se ke mě seběhla celá ta skupina... Počal jsem se tedy bránit. Trvalo to dlouho ale po bezmála patnácti minutách se mi podařilo je rozehnat, až na toho jednoho.. když si ale uvědomil že je sám, a moc toho nezmůže.. Sáhl do kapsy a vytáhl nůž, s ním v ruce pak vyběhl proti mě..přez veškerou mou snahu mě zasáhl..lehce to zabolelo, vyrazil jsem mu nůž a vštědřil poslední úder... Byl konec, pohled jsem na Leilu, usmál se, ale v zápětí mě bolest z rány na boku zkácela k zemi.. Leila přiběhla za mnou a vyděšeně řekla ,,To jsi neměl dělat!" spatřil jsem slzy v jejich očích ,,Měl jsi to nechat být!!" 'Pohledl jsem na ní.. V mém pohledu určitě byla vidět ta bolest ale usmál jsem se a řekl : ,, Nikdy mi na nikom a na ničem nezáleželo tolik jako na tobě.." musel na mě být hrozný pohled, jak už napovídal její ztrápený pohled ale pokračoval jsem ,,Vím že se známe jen chvili, ale za tu dobu jsem si tě dost oblibil...A mám-li pro tebe umřít, tak ať mě zastřelí" Usmál jsem se a vyčerpáním jsem zavřel oči... když jsme je znovu otevřel, viděl jsem její úsměv, utřela si slzu a řekla: ,,Kaile.. Jsi blázen..A já?... Já jsem asi blázen do tebe" sklonila se blýž, a políbila mě... Od toho dne jsme spolu, a zatim nás nic nerozdělilo.

tak, To je prozatím zase vše =)
Loučí se s vámi Shirou (-^_^-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Malá Kozmonautka Malá Kozmonautka | Web | 23. září 2012 v 1:06 | Reagovat

:) Wow zaujímavé :D škoda, že je jediná

2 Shirou Shirou | 25. září 2012 v 17:26 | Reagovat

[1]: Děkuji =) jsem rád že se libila, nedávno jsem dostal námět na novou povídku, tak až jí sesmolim, určitě se tu objeví =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama