Ninja Blade

26. srpna 2012 v 3:15 | Shirou |  Hry
Zdravím všechny..
Dnes.. v tuto brzkou hodinu, jsem došel k závěru, že mám ještě mnoho her o kterých bych mohl psát, a jednou z nich, je již v nadpise zmíněný Ninja Blade..
Děj hry se odehrává v Tokiu po vypuknutí epidemie jisteho viru, který mění lidi na nemyslící šeredné zrudy nejčastěji podobných těmto chlapíkům.


Jakožto hráč zaujmete roli Japonského Ninji jménem Ken Ogawa (docela tuctový jméno, mohli být originálnější), který vlastně jediný nepodlehl nákaze viru, o němž jsem již mluvil, a staví se na odpor nakaženým.. postupem hry nakonec zjišťujete, že onen vir, není uplně to, co si myslíte že to je..dojtete ke zjištění, že vir je ve skutečnosti jenom způsob, jak dostat lidi pod nadvládu jisté rasy mutujících brouků (nebo něčeho podobného).. což se projevuje v takřka všech boss-fightech, kde se nejedná o nic jiného, než přerostlé korýše,hmyz a pavouky (pokud se takovýchto potvor štítíte.. nedoporučuji hrát)..Až tedy na pár vyjímek, kdy bojujete se svím rivalem z týmu, svím otcem, s nejlepším přítelem Andym, a Otcem a dcerou z jedné Tokijské mafie..

Jako je již dobrým zvykem, né vše umíte již od začátátku, tudíž během relativně krátkého vyukového běhu (který ocení kdokoliv, kdo s podobnout hrou ještě nepřišel do styku), vás váš otec a zároveň mistr naučí používat několik dalších zbraní, "Ninja Vidění", a Ninjutsu
*ALERT..ALERT* .. ne, pokud očekáváte Ninjutsu jako je tomu v anime Naruto, že uděláte pár pečetí dle své volby a stane se nějaký zázrak, jste na omylu..princip Ninjutsu v této hře, je založen na větším ale skladném rozkladacím šurikenu, do kterého vkládáte drahokamy moci, představující živli, které můžete ovládat pomocí tohoto šurikenu.. já osobně jsem měl vzduch, oheň a blesk.. vždy jsem měl vzato že mi jeden chybý, ale nikdy jsem si nebyl jistej..a nejsem do teď =Dv každém případě, jak jsem již řekl.. Boss fighty se většinou skladájí z likvidace "obtížného hmyzu", né vždy tomu však je, hra obsahuje krásné části kdy jedete na autě s kulometem ze kterého likvidujete zrůdy po cestě, popřípadě bojujete proti tří hlavé chyméře na křídlech letadla.. toto měli vymyšlené skvěle, až na tu fázy že bojový princip byl překompilován z PS a Xboxu, takže pokud nemáte dost rychle reflexi na klikání tlačítek ve správnou chvili, budete stejně ztracení a bezmocní jako jsem byl já =D..
po každém boji, ať už s čimkoliv, získáte body zdraví a body zkušeností.. první z nich vás uzdraví (pochopitelně.. ano teď jsem za kreténa =D ) .. pomocí druhých bodů, můžete zdokonalovat své zbraně a ninjutsu, a tím získat převahu nad silnějšími protivníky..


a nyní se dostaneme k té horší fázi, tedy ke shrnutí.. vezmu-li to z pohledu někoho, kdo má své zkušenosti s PS a Xboxem.. tak hra nemá chybu a prakticky se jí nedá nic vytknout.. bohužel tento pohled my nepřísluší, a musím na to koukat tedy z úhlu hráče, který k PSku nikdy pořádně ani nečuchnul a toto je pro něj novinka.. v tu chvili tu máme pár chybyček které se dají snadno vytknout.. mezi nimi je špatná kompilace pro PC platformu, to vede ke zpomalení hry, zhoršení detailů, a všeobecnému chaosu co se hratelnosti týče, dále tu jsou nesmyslné, a skoro až nemyslitelné kombinace útoků pro kombo údery, které lze snadno provést opět jen na platformách PS a Xbox. K dobru se ovšem ale musí přičíst příběh, skvělé zpracování co se celkové hry týče, a fakt, že herní krajina byla vytvořena na základě realné podoby Tokia..
Mé bodování pro tuto hru, po krátké úvaze, dávám za sebe 63 bodů ze 100.. je to fér, k příhledu na to, že špatná kompilace může opravdu udělat velmi špatný dojem a hráče by mohla snadno odradit, v každém případě, Pokud přehlednete tento nedostatek, dojdete k závěru že jste si zahrali perfektní hru plnou akce, nečekaných zjištění a hrdinských kousků.

zanechte v komentářích své názory (-^_^-)

Pařba s vámi blogeři ^_^ .... Shirou

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama