Srpen 2012

Ninja Blade

26. srpna 2012 v 3:15 | Shirou |  Hry
Zdravím všechny..
Dnes.. v tuto brzkou hodinu, jsem došel k závěru, že mám ještě mnoho her o kterých bych mohl psát, a jednou z nich, je již v nadpise zmíněný Ninja Blade..
Děj hry se odehrává v Tokiu po vypuknutí epidemie jisteho viru, který mění lidi na nemyslící šeredné zrudy nejčastěji podobných těmto chlapíkům.

Máma - první žena

24. srpna 2012 v 15:17 | Shirou |  Off-topic
Zdravím..
rozhodl jsem se, že když už mám začít blogovat, tak nejlépe tím, co je normální a stejné pro všechny, čili téma týdne...

Assassin's Creed - Revelation - první dojmy

24. srpna 2012 v 1:04 | Shirou |  Hry
Zdravím všechny..
nedávno jsem se odhodlal k tomu abych si konečně sosnul jednu z her která mě opravdu láká..

Dozačátku jen pár slov

23. srpna 2012 v 23:58 | Shirou
No... Tak vás všechny zdravim, ať už to někdo bude nebo nebude číst, bloguju čerstvě, svim způsobem se mi do toho moc nechtělo ale nakonec jsem se rozhodl a řekl si "když to zkusíš, nic nepokazíš".. a tak jsem tady. Dlouho jsem uvažoval nad tím, o čem bych vlastně měl psát, a došel jsem k závěru že by to mělo být konc konců něco, čemu nějakým jistým způsobem rozumim, zajímá mě to a podobně žejo.. tudíž jsem došel k tomu, že můj blog (jak už napovídá název) bude o hrách, budu psát své názory, komentáře, přidávat fotky, videa, a nějaký bodování.. můžete se mnou nesouhlasit, podpořit mě, doplnit..cokoliv, snesu toho docela dost...
Nic méně, nebude to jediné o čem hodlám psát.. Dále jako takový druhý hlavní topic bude Anime/manga... je to možná divné, ale ano hrdě se hlásím k Otaku komunitě, a rozhodně o tom budu taky něco psát.. v téhle časti budete nejspíš vědět co jsem sledoval naposled, co mě okouzlilo, co se mi nelíbilo..a tak dále samozřejmě..
No a nakonec budou různe off-topici.. komentáře, dojmy a fotky z různých akcí, pokud pujde o něco opravdu vtipného.. a něco málo z mé vlastní tvorby.. nějaký texty, obrázky a podobně... tak.. snad se vám to bude líbit, a třeba budete ke mě na blog chodit i rádi.


S pozdravem.. Shirou